Курс валют: €40.21 $38.41
En Ua

Правила замірів

Рулонні штори, ролети День-ніч

Для відкритої системи рулонних штор Mini треба заміряти ширину і висоту скла разом з штапиками і додати до ширини 2 мм. Врахуйте, що з боків штапиків повинно бути 17-18 мм вільного місця на кронштейни для кріплення. Якщо на вікні виступає завіс, часто доводиться зміщувати кріплення тканинної ролети.

Якщо від штапика до завісу менше 18 мм, виміряйте відстань від завіси до краю протилежної штапика і при подачі замовлення вкажіть "полугабарит". Те ж саме слід зробити, коли занадто близько знаходиться укіс, плінтус, шафа. Якщо і праворуч, і ліворуч занадто мало місця, виміряйте ширину, в яку потрібно помістити рулонну штору і вкажіть "габарит".

Габарити Мансарди Eco такий же, як і в Mini(35 мм), для системи Standart - 40 мм. Для польського механізму міні BESTA габарити трошки інші - 18 мм з боку з ланцюжка управління і 12 мм з протилежного боку. Цей механізм краще підходить для вікон з трьох (і більше) стулками, на яких виступають завіси.

Для ролет День-ніч у відкритій системі (на монтажній планці) потрібно переконатися, що над верхнім штапиком є вільні 15 мм для кріплення. Висоту відкривається стулки краще міряти повністю, а не за штапику, адже День-ніч з великим перепадом по висоті виглядає негарно. Для глухої стулки між нижнім штапиком і підвіконням має бути хоча б 15 мм для фіксатора.

Для закритої системи UNI з плоскими направляючими потрібен третій розмір - ширина самого скла з одним гумкою. В цьому випадку потрібно дуже точно виміряти висоту (для відкритих систем висота може бути приблизним). Зверніть увагу, що ця система не підійде для вікон з дрібним штапиком, відстань від профілю до скла повинна бути хоча б 10 мм.

Для UNI з плоскими направляючими можна вказати розмір для регулювання День-ніч. Це ширина штапика - відстань від краю штапика до гумки. Штапики бувають різні, тому краще відразу вказати, наприклад "регулювати -20 мм", ніж потім робити це на монтажі.

Для скошених штапиків краще підрізати нижню планку UNI з плоскими напрямними під кутом 45°, інакше вона може застрягати. Якщо штапики поглиблені(знаходяться нижче рівня профілю вікна), від ширини і висоти UNI з плоскими направляючими краще відняти 1 мм. Якщо ширина штапика більше 25 мм, для UNI з плоскими направляючими потрібно замовляти широкі напрямні, оскільки стандартні мають ширину 30-32 мм. Або вибрати UNI з П-подібними направляючими.

Для закритої системи UNI з П-подібними направляючими, крім розмірів за штапикам, бажано вказати відстань від штапика до ручки на відкритій стулці і відстань від штапика до завісу (якщо він є). Використовуючи цю інформацію, ми розрахуємо розміри штори, яка найкраще підійде на Ваше вікно.

Висоту UNI з П-подібними направляючими День-ніч краще міряти на всю висоту відкритої стулки і таку ж ставити на глуху. Тоді смужки тканини будуть знаходитися на одному рівні.

Для будь-якої закритої системи, а також для будь-якої системи День-ніч, потрібно вказати сторону управління (ліва / права), де буде знаходитися ланцюжок.


Горизонтальні жалюзі

Для горизонтальних жалюзі треба вказати ширину з штапикfvb, а до висоти додати 3 см (на карниз і нижню фіксацію). Також потрібно вказати сторону управління (ліва / права), де буде знаходитися трубочка і шнурок.

Для кольорових жалюзі на орні стулку краще додавати не 3 см, а 7 див. Так буде гарніше - менше різниця у висоті сусідніх жалюзі. При бажанні можна подати всю висоту відкриває стулки, тоді жалюзі будуть кріпитися під самим її верхи.


Вертикальні жалюзі

Якщо вертикальні жалюзі кріпляться в отвір, потрібно заміряти його ширину, висоту праворуч, ліворуч, зверху, знизу і від самих маленьких розмірів відняти 1 див. Або дивіться на місці, які повинні бути ширина і висота щоб жалюзі нічого не заважало.

При кріпленні на стіну до ширини отвору краще додати 30 см, а до висоти 20 див. Якщо жалюзі повинні кріпитися до стелі, висота буде дорівнює відстані від стелі до підвіконня (або вниз до низу підвіконня, як хочете).


Штори-плісе

Для прямокутних вікон потрібні розміри з штапиками. Для вікон неправильної форми (п'ятикутних, арочних) бажано використовувати лекало, наприклад, прикласти до вікна плівку і позначити на ній розміри з штапиками.

Якщо плісе будуть встановлені всередину між штапиками (аж до скла), заміряйте розміри між штапиками біля гумок. Врахуйте, що вікна часто бувають трошки увігнутими всередину. Тому заміряйте відстань між штапиками не тільки знизу, але і посередині. У цьому випадку подавайте розмір з меншою шириною, щоб планки системи не терлися про штапики.


Римські штори

Римські штори можна ставити на вікно, у проріз, на стіну, на стелю. Тут все залежить від Вашого бажання, головне переконатися, що штора фізично поміститься на своє місце (якщо в проріз). Ви можете додавати будь-які значення, якщо кріплення на стіну або стелю. Якщо штори повинні бути окремо на кожну стулку, виміряйте ширину по штапикам, як на рулонні штори. Висота може бути за бажанням - до нижнього штапика, підвіконня тощо


Москітна сітка (рамкова)

Щоб дізнатися розміри рамкової москітної сітки потрібно відкрити вікно і поміряти відстань від гумки до гумки - ширину і висоту. Якщо ззовні штапик НЕ закруглений, а скошений, це треба вказувати.

Powered by Froala Editor